| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile ma doare capu (fruntea), ametesc, imi pierd echilibrul si vederea.S-ar putea sa am sinuzita? Adica ce-as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa ai o miopie. Du-te la medicul de familie pentru consult.

| ChupyRo a răspuns (pentru Abh):

Am fost la medic, toate analizele mi-o iesit buna, am fact teste la cap, inimima, ochi, ficat si mi-o iesit foarte bune. Dar nu stiu de ce am starile astea!

Abh
| Abh a răspuns:

Te hidratezi normal?( macar 2l de lichide pe zi). Poate iti scade brusc tensiunea in momentele acelea sau faci hipoglicemie deoarece nu ai mancat.Cand ai sinuzita se infunda nasul, ai dureri de cap( daca e frontala) si simti un miros urat din cauza puroiului.

| OnuOnulică a răspuns:

Cred că este mult mai grav de atat.
Cel mai bine te duci la un medicwinking