| OpreaAdita a întrebat:

de cateva zile ma doare in gat si nu stiu, parca am ceva in gat si mi se pare ca sunt ragusit si nu pot vorbi normal cum vorbeam inainte acum vorbesc putin mai calm si vreau sa ma ajutati va roog! la cel mai bun raspuns poate o sa dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Ceai şi bomboane de gat(septolette de exemplu e foarte bun).

2 răspunsuri:
| 0DarkShadow0 a răspuns:

Incearca ceaiuri calde sau dropsuri mentolate

| OpreaAdita explică:

Mersi multumesc pentru raspunsuri! big grin