| Charai a întrebat:

De cativa ani am avut niste negi pe mana care au inceput sa se inmulteasca anul asta. Ieri am fost la cosmetolog si mi-am facut procedura de crioterapie cu azot. Mi-a zis ca o sa imi apa niste bubite cu apa in locul negilor care or sa se absorbe, insa pe langa asta azi mi sa si umflat mana destul de rau, nu pot sa misc degetele. Cat despre bubele cu apa is destul de urate si dureroase. Si-a mai facut cineva procedura asta? Ati avut aceleasi efecte? Cam in cat timp poate sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FireEye a răspuns:

Sal.si mama mea a avut un neg foarte mult timp urat pe palma si nu a reusit sa scape deloc de el pana intr-o zi cand s-a dus la biserica si a dat cu mir pe neg si miraculos a trecut. poti incerca.