| Gabryel133 a întrebat:

de cativa ani am observat ca am niste pete pe ochi, adica. vreau sa zic pe pielea de pe ochi si numai cand inchid ochii mi se vad clar cele doua pete.
M-am dus la doi doctori diferiti, primul mi-a zic ca trebuie sa stau mai mult la soare...ok am stat la soare ceva vreme si tot nu mi-a trecut.
M-am dus la alt doctor, el mi-a spus sa ma feresc de soare....acum ce ar trebui sa cred? Petele sunt tot acolo

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| micurutza2005 a răspuns:

La ce fel de dr ai fost? ce fel de pete sant ce culoare... poate un dermatolog te-ar putea lamuri mai bine despre ce e vorba ca asa nu ai fost prea explicit ca sa te intelegem.