| Robertouduilihjuf a întrebat:

De ce lesin mereu cand ma doare capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreaba un medic dupa ce iti faci analizele, nu pe noi ca nu avem de unde sa stim ce se intampla in organismul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai tensiune ori lipsa serioasa de calciu.Mai mult lipsa de calciu decat tensiune ridicata.Mai degraba tensiunea scazuta si automat lipsa de calciu si vitamine.Eu zic sa mergi la medic sa nu llesinisi sa ramai lesinat definitiv.Aici nu te putem ajuta ci numai medicul dupa ce te consulta.