| Ghostrider332 a întrebat:

, de ceva stimp am dureri in jurul nasului ochilor si ma doare capul. Prima oara m-a durut doar nasul apoi din nas in ochi si din ochi in cap.
Ce este si cum mq pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de sinuzita. Mergi neaparat la doctor pentru un tratament corespunzator.