| IonutM4A1 a întrebat:

De ceva timp ametesc tare, de 2 ori eram pe punctul de a lesina, m-am dus la doctor si mi-a dat Vitamax(5 comprimate)! Imi tot spunea ca sunt slabit dupa boala (am fost racit puternic), dar tot ametesc si din contra... vitaminele astea imi fac mai rau! Ce credeti ca as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marola a răspuns:

Poti avea anemie sau poate sa ametesti de la oboseala, poti avea lipsa de calciu, poti sa ai ceva cu inima, poti sa ai tensiunea prea crescuta sau prea mica, poate te-ai ridicat prea brusc din pat, poate nu te alimentezi prea bine, poate sa ai ceva la nivelul creierului.Si eu am avut la fel si nu mi-a iesit nimic. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

O anemie, lipsa de calciu sau o problema de circulatie. La varsta ta prima sau a douaa sunt mult mai probabile. Daca vitaminele nu merg, ia niste calciu.

| Silvia93 a răspuns:

Anemie,mananca sanatos la ore normale.
Fructe / legume.
Poate fi si de la vedere, fa un control la ochi.