| GeorgeCip a întrebat:

De ceva timp ma trezesc acasa cand sunt singur ca dau foc la diferite obiecte( hartie, servetele, scobitori) si am senzatia de placere cand le privesc arzand. Mentionez ca sunt a 8-a, am 15 ani. Ma intreb daca e de la presiunea examenului sau doar sunt piroman. Seriozitate pls happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Sa-i chem pe Sam si Dean sa te exorcizeze? Glumesc, probabil esti stresat iar creierul tau ar face orice altceva numai sa nu se gandeasca la invatat si alte lucruri care au legatura cu asta.

3 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Eu cand eram mic infasuram bete de chibrit in hartie si le dadeam foc. Sa vezi cum zburau prin casa. In caminul facultatii dadeam foc la cursuri de se mirau toti de ce e fum mereu in cladire.
E bine ce faci, important sa nu te prinda. Bun. Acuma daca mai capeti experienta poate iti gasesti o meserie in domeniu.
Toti oamenii vor in sinea lor sa arda chestii doar ca nu stiu asta inca.
Apropo ai vazut vreodata o sonda de petrol arzand? big grin Some men just want to watch the world burn.

| AIeXxX a răspuns:

Si mie imi place sa dau foc la diferite chestii, mai ales la papadii, petarde laughing
E ceva normal

| SuntUnFocarDeFoci a răspuns:

Da esti piroman