| Leonard_Lupu_1997 a întrebat:

De ceva timp simt o durere in piept si am fost la control la EKG mi-a iesit perfect si la ecoardiografie mi-a zis ca am inima perfect sanatoasa. Fac box si nu am mai fost la antrenament de ceva timp ca mi-e frica sa fac efort... oare ce ar putea fi? Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DeliaJ a răspuns:

Consulta cardiologul si roaga-l sa ifi faca un test de efort si o ecografie. Durerea in piept poate avea de la cele mai banale cauze pana la cele mai grave (desi la varsta ta nu cred ca e cazul).

Multa sanatate!