| Wolfhuntg a întrebat:

De curand am calcat gresit si mi-am scrantit piciorul, insa nu aveam nimica asa ca m-am ridicat si mi-am continuat treaba. La vreo 30 de secunde dupa ce m-am lovit am inceput sa tremur sever, ca un frison, fiindu-mi absolut incapabil sa ma opresc, respiratia mi s-a accelerat la fel si bataile inimii, ca si cand m-ar fi speriat ceva insa nu ma speriase nimic si eram confuz de ce se intampla asta. Nu mi s-a intamplat vreodata in viata mea pana acum. Intrebarea ar fi ce am patit si de ce si ce sa fac de acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ExoHash a răspuns:

E grav frate, te transformi.