| aalyn21 a întrebat:

De data asta am o problema mai ciudata.Am erectie fara sa vreau, in orice loc, in masina, mergand pe jos fara sa ma gandesc la sex...Incepe sa devina jenant uneori.Care e problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InspectorulTPU a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o si eu si toti rad de mine x( dar tu ai explicat mai frumos.
E perioada cand te dezvolti si ti se dezvolta hormoni e normal ce ti se intampla si eu ma simt jenant si ma ascund de prieteni de bunici frate etc sad Funda?

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai goleste din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat