| Prtio a întrebat:

De duminică respir greu si de azi am început sa şi tuşesc pe langa respiratul greoi si cand tuşesc simt o durere in partea stanga a pieptului. Ţin sa mentionez ca fumez de 1 an, ca am astm bronşic dar mi s-a zis ca astmul imi va disparea la 18 ani si vineri cand era foarte frig afara si batea vantul cu 60+km/h am avut antrenament si am alergat 10 ture de teren contra-timp. VĀ ROG SĂ-MI SPUNEŢI DACĂ AM CEVA GRAV SAU NU!

MULŢUMESC ANTICIPAT!

DAU FUNDĂ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la sănătatea ta, du-te să te consulte un medic. TPU dă erori la diagnostice online

| Prtio explică (pentru sierra1):

E ok daca ma duc la medicul de familie?

| sierra1 a răspuns (pentru Prtio):

Yep