| KrisMusic a întrebat:

De la ce varsta as putea lua pastile Favibust?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Presupun ca intrebi pentru sani.
Un mic exercitiu de logica:
Daca favibust sau alte produse similare ar functiona cu adevarat chiar crezi ca s-ar mai practica chirurgia invaziva de augmentare mamara?!
Daca nu ti-e dat genetic sa ai sanii mari nu ii vei avea nici cu o galeata de Favibust. Iar daca esti la pubertate nu te juca cu produsele care pot influenta echilibrul hormonal. Iti faci mai mult rau decat bine.

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Uita-te atent in prospect, trebuie sa fie scris. Daca nu, consulta farmacistul sau medicul.