| MyyyNamee a întrebat:

De la o vreme am aspectul ochilor bulbucati mentionez ca albul ochilor e cu vinisoare rosii si am si cearcane.Cand ma trezesc dimineata ii am ok iar pe parcusul zilei se fac bulbucati,Imi puteti spune si mie va rog frumos cu as putea sa scap de acest aspect, nu imi sta de loc bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca stresul se exclude, atunci poate fi vorba de o disfunctie a glandei tiroide.

| princedenice a răspuns:

Stres si neodihna... lasa internetu mai moale si culcate mai mult... si o sa vezi rezultatul