| Abelutzu a întrebat:

De mult timp eu cu un prieten ne contrazicem despre un lucru :
El zice ca pentru sirop de tuse te duci si il cumperi din farmacie direct, iar eu zic ca ai nevoie de o hartie de la doctor.
Daca intrebati de ce avem sirop de tuse e pentru ca vrem sa facem Lean...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Merge sa l cumperi si fara prescriptie medicala chiar si pe ala pe baza de codeina. Multe farmacii ti le dau si asa.