| ZCXCV a întrebat:

happy
De un timp ma simt rau, nu prea an chef de nimic, etc. In general sunt o fiere vesela si energica, dar de cateva zile nu stiu ce am patit.
Ce as putea sa fac sa-mi revin?
FUNDA big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Denisuca21 a răspuns:

Buna,poate sa fie doar o moleseala, datorata vremii de afara...e frig, urat.Si eu sunt asa uneori! Insa poti sa iti revii facand ceva ce-ti place... spre ex:iesi cu prietenul sau prietenele la un ceai sau la cumparaturi!
Important:mananca fructe, ele au un rol important in organism!
Sau poate esti trista, ceva te macina, atunci vorbeste cu cineva!
sper sa te fii ajutat!