| Daniel235 a întrebat:

Deci am 13 ani sunt baiat si am niste urechi cam mari si clapauge...si ma cam dezavantajeaza...am o frunte mai mare si un ten mai inchis putin, vreau sa am urechile mai mici!
Exista alta solutie sa dorm cu caciula pe cap sau nu stiu ceva gen dar nu sa ma operez!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu exista alta solutie decat o operatie estetica.