| Hama a întrebat:

Deoarece vine vacanta, iar afara este cald, voi incepe sa ma duc la plaja. Eu am o problema de vreo 2 ani: vara imi apar doar pe fata niste pete albe, iar iarna imi dispar complet. Nu vreau sa mai repet greseala din anii trecuti, adica sa ma expun foarte mult la soare fara sa folosesc o crema de protectie solara. Am nevoie de o crema de acest gen, care sa fie rezistenta si la apa.

Ce ziceti de asta? : http://www.farma-click.ro/......5o2omnmvu7

Pot folosi lotiunea urmatoare si pentru ten? : http://www.webfarm.ro/nivea-lotiune-de-protectie-solara- spf10-200-ml.html

Daca aveti alte sugestii, nu ezitati sa mi le spuneti! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Jasm a răspuns:

Nu sta mult in soare puternic. In rest, nu iti acoperi fata cu chimicale, bea multa apa si bucura-te de energia hranitoare a soarelui.
Cat despre petele albe, sunt un semn ca organismul reactioneaza la ceva. Eu cred ca e vorba de detoxifiere.