| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, durerea de testicule poate sa coboare și pe picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nervii sunt conectați între ei și o durere poate apărea în locurile apropiate.
Dacă apare o durere fără să fi fost lovit în zona de care spui, trebuie să mergi de urgență la medic. Iar dacă este o lovitură și durerea persista mai mult de 1-2 ore, este tot o urgență.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu ce treaba are piciorele cu asa ceva eu m-am lovit de multe ori și nu avea treaba cu piciorele laughing) te doare atâta

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Da am simțit așa niște gust de căpșuni în gura rolling on the floor)

| Lrs2015 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu rade....chiar asa se simte boss

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Lrs2015):

Boss nu are treaba boss ești fată femeie nu ai de unde sa ști cu se simte cu Adevărată te doare puțin și atâta nu-ți vine nicio aroma în gura

| Lrs2015 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

N ai incasat o suficient de tare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Preda_Stefan_1984):

Maestre ce treaba are piciorele cu aia? Doar nu am să-mi dau cu halterul până explodează ce naiba nu te mai lua femei ca ele nau frate înțelegi? Ar fi culmea sa aibă dinalea și ele

| Lrs2015 a răspuns:

De regula se simte amar in gura si e f intensa.....eu asa stiu

Răspuns utilizator avertizat
| Lrs2015 a răspuns (pentru Preda_Stefan_1984):

Da...daca e f intensa

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Lrs2015):

Cine ar vrea frate să-l lovești acolo? Numai când ma gândesc ultima oara era jale abia puteam sa respiri da nu am simiți nimic în gura

| Lrs2015 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Pai trebuie sa o iei mai tare si o sa simti

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Lrs2015):

Ai tente sexuale prea o dai cu vorbe mudare o sa simți gura ia-o nu știu ce nu știu cum

| Lrs2015 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Esti mai bolnav decat mine laughing

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Lrs2015):

Eu nu le recomand la oamenii s-o ia în gura tu spui asta rușine!

| BuxyAmstaff a răspuns:

Da, se poate propaga si pe picior, daca te doare in partea stanga poate cobora pe piciorul stang, la fel si pe partea dreapta...
In momentul in care durerea coboara pe picior inseamna ca e deja cazul sa consulti un medic... crede-ma ce iti spun