| AdytzuDaniel a întrebat:

Este normal sa nu racesc asolut deloc sau sa fiu bolnav timp de 3 ani absolut nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este normal, stai bine la capitolul,, imunitate,,

| AdytzuDaniel explică (pentru mona):

Merci.Na chestia asta m-a pus pe ganduri

| Fridăm a răspuns:

Bucură'te! Ai imunitatea ridicată, deci rezişti în faţa bolilor. happy

| m2704 a răspuns:

E foarte bine, bucura-te de asta ca sanatatea e cel mai important lucru.