| tadina125 a întrebat:

ieri am fost la fotbal, a decurs bine până într-un timp, sunt portar și am dat sa prind mingea, a venit cu ceva forță, m-a lovit la degetul arătător, l-am pus în atelă, și de durut nu prea doare, doar când îl mișc, mă doare doar capsula degetului! Știu ca ar trebui sa merg la medic, dar dacă aveți ideii sau ceva sfaturi ar fi okwinking fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Da, ideea cea mai bună e să mergi la medic