| ASDF1023 a întrebat:

ieri am observat ca o mica portiune a pielii de langa ochi s-a ingalbenit si a inceput sa usture. Am ignorat-o dar nu si-a revenit nici pana acum... Aveti vreo idee in privinta cauzei sau cum as putea sa o tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Daca ustura, e cazul sa mergi la medic. Cat de repede.

2 răspunsuri:
| ASDF1023 explică:

Usturimea tocmai mi-a trecut dar culoarea galbena a ramas...

| Peridava a răspuns (pentru ASDF1023):

Tot nu e bine. Ai fost la medic?