| anonim_4396 a întrebat:

ieri era sa ma inec la strand in piscina de 1.20 deci va dati seama... si mna m-am bagat prima oara in apa si nu stiu ce am facut de am alunecat de am picat in apa direct si n-am mai putut sa ma ridic dupa am prins pe cineva de spate si m-am ridicat. Dar dupa nu va exagerez dar m-a luat o durere de cap si imi venea sa vomit. Am stat vreo 10 min jos dar ma doare capul si acum oare din cauza ca am inghiti apa d'aia? Ma doare capul de ieri. gen cand ma ridic simt bataile inimi in cap.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai făcut o mică comoție cerebrală, o să treacă.
Am analizat toate întrebările puse de dta. Ai o mică problemă.
Toate micile probleme de sănătate le exagerezi un pic.

| cosmin1324 a răspuns:

Posibil,vezi,daca si dimineata te doare capul ar cam trebui sa mergi la medic. Data viitoare nu te mai baga direct in apa adanca daca nu sti sa inoti, trebuie luat treptat.

| mirceakitsune a răspuns:

Nu pare să fie ceva grav, doar dormi sau odihnește-te, dacă continuă durerile du-te la spital.