| anonim_4396 a întrebat:

Ieri seara am observatca am un fel de dul intre ureche si perciuni, nu se observa foarte rau.Cand il ating ma doare,este ca un fel de os in interior, adica daca masez pielea acolo se simte ca ceva in interior. Ce poate fi? Imi este frica si nu vreau sa vad meaje gen "du-te la doctor". Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Cum scap de el?

| Akihito a răspuns:

Cred ca e ureion. Ar trebui sa consulti un doctor si sa stai acasa, e contagios. Oricum nu-i nimic mortal e o "boala" ce se face o data in viata.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi orice, crezi ca fara sa te vada un medic, vei afla cu exactitate ce ai?
Si cum crezi ca poti scapa de acel nodul? uitandu-te la el?
Cel putin du-te la o farmacie si vezi ce iti recomanda si daca au stiinta ce ai tu.
O zi bunahappy