| Marius44467447 a întrebat:

imi este foarte rau nu stiu de ce simt o jena la cap, ma doare stomacul, si imi vine sa vars. Ce pot face sa imi treaca? Tin sa precizez ca ieri am fost la doctor pentru analize si mi-a luat vreo 5-6 sticlute de sange, iar in dimineata aceasta nu am mancat nimic.(cand stau intr-un loc imi trece) CE SA FAC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Mananca ceva dulce ( Iti creste glicemia si o sa te simti mai bine ), stai in pat si nu fa nimic, incearca sa dormi, si maine mergi pana la doctor daca nu ti-a trecut.
Poate ai facut insolatie.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni intreg la cap nu-ti poate da alt sfat decat sa mergi la doctor. Nu se fac, inca, consultatii online.

| Florentina9210 a răspuns:

E de la caldura de afara, si mie mi se mai intampla chestia asta. Bea cat mai multa apa sa te hidratezi.