| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
În legătură cu gazele stomacului.
De ce când ne este foame stomacul produce aceste gaze, sunt normale?
Daca nu sunt normale, care ar fi tramentul lor?
Și încă ceva menționez că mai am aceste gaze și după ce mănânc nu numai înainte de a mânca. Ba chiar și în alte părți ale zilei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la gastroenterologie sa te consulte, ei sunt doctori, aici nu stie nimeni cauzele.