| 2008anonim2008 a întrebat:

In urma catorva lovituri, ciupiturilor de tantari la care m-am scarpinat si cojitelor de la rani pe care le-am rupt, mi-au ramas semne peste tot pe piele, care sunt din vara deci cred ca se pot considera deja cicatrici. Exista un mod prin care sa scap de el?

DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu sunt profunde, se vor atenua treptat, dar nu total, doar cu chirurgie plastică, ceea ce probabil că nu este cazul.