| Adrian199513 a întrebat:

Joi am fost la sport si am dat probă. Am facut vreo 20 de abdomene foarte, foarte repede in 30 de secunde iar eu nu mai facusemde niciodata abdomene asa repede. Acum ma doare sau ma inteapa in partea stanga cand alerg sau cand ma dau pe spate(cand ma intind). Daca ma puteti ajuta ce pot sa am si cum pot sa scap de dureri? Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dar13 a răspuns:

Du-te la un medic.El iti va recomanda tratament pentru muschii sau masaj. Exista clinci care fac masaje si iti poti vindeca spatele