| lemonn3256 a întrebat:

joia trecută am fost la spital la chirurg pediatru, pentru ca medicul de familie, mi-a spus că s-ar putea să am apendicita, am fost, doctorul chirurg a pus mâna pe abdomen, a spus că nu am apendicita. Joi seară ma durea, am fost astăzi la spital si a spus că nu am, mi-a facut analize de sânge, m-a apăsat pe abdomen și a spus că nu am nimic. A dat pastile pentru acasă pentru greață, diaree, dureri. Le-am luat, dar nimic. Oare sa nu fi depistat medicii apendicita si chiar sa am?
Nu stiu ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andreibirauovidiu a răspuns:

Nu stiu dar cel mai bine ar fi sa faci o radiografie cu un aparat care da rezultatul color asta ar fi cea mai buna solutie dupa mine

| lemonn3256 explică (pentru andreibirauovidiu):

Mi a facut analize, si hemoglobina a iesit bine, asa a spus medicul.