| Anonimusrocraft a întrebat:

ma cam doare burta. Dupa cateva minute (10 mai exact) imi trece asa o durere zici ca ma loveste cineva timp de 10 secunde.(sunt baiat) Beau ceai de musetel si tot ma doare. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Nu stiu cine te-a invatat sa bei ceai de musetel! acest ceai nu se bea ci se foloseste DOAR la infuzii deoarece baut distruge flora intestinala! bea ceai de menta eventual dar NU de musetel...

| sierra1 a răspuns:

Du-te la medic nu cumva sa dai in ulcer