| David112A a întrebat:

Salut TPU ma scarpinam la fata cand din greseala mi am bagat degetul in ochii iar acum ma scarpina si vand niste dungii cand clipesc e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

David mamă, spune-i mamițichii să-ți facă o programare la re-me-ne si atunci vom ști cât de grav e

| Amy382010 a răspuns:

Îți sugerez sa te duci la doctor

| gabicoo a răspuns:

Nu te mai scărpina. Cel mai periculos este să te scarpini în nas. Riști să ți se spargă sinusurile și să-ți curgă pe acolo masa aia gelatinoasă cu densitate redusă pe care o ai in loc de creier.