| sPriT3SiCoL4 a întrebat:

Mi-a crescut o carne mica in buric si nu stiu ce este, va rog spuneti-mi daca e grav?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu e nimic grav. -_-

| Naяutσ a răspuns:

-.-
Iti iese buricul! laughing

| Vi003 a răspuns:

Poate c-ai avut-o si n-ai observat. In ombilic exista o urma ramasa de la taiatul cordonului ombilical pe care a facut-o medicul atunci cand ai iesit din burtica mamei tale. Ca daca te-aducea barza...winking

| Deniiidk a răspuns:

Sigur e jeglaughingIncearca sa te speli, iar"carnea" se va topi si va disparea ca prin minunelaughing)

| Georgii13 a răspuns:

Poate e jeglaughing

| sPriT3SiCoL4 explică:

Nu ma era de la greutati dar nu am patit nimic big grin