| mikemichael a întrebat:

mi-a intrat un gunoi in ochi si l-am scos dar acum vad putin in ceata si ochiul este putin inrosit intr-un colt credeti ca am nevoie de ochelari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OoKidaLoveoO a răspuns:

Serios?-.- La toata lumea i se intampla si nimeni nu o purtat ochelari.O sa iti treaca daca nu te mai freci atat! i siu ca o faci! laughing Daca mai freci mult se infecteaza, spalate pe ochi si pe maini si nu te mai freca!