| AgentulVip13 a întrebat:

Mi-au aparut pe penis si pe testicule niste basicute cam de marimea unui cos mici dar dese fara capat ce sunt? ceva normal sau? funda pentru raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Salut user TPU, esti suspect de sifilis. Taie-o dreacu mai repede la specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic, ceva normal nu poate fi. Nu sta asa!

| EUBMV89 a răspuns:

Logic, ca nu e normal. E vreo boala. Nu stiu exact ce boala este, dar am mai auzit un caz exact la fel si in final a fost bolnav. Nu sta pe ganduri si mergi la medic.

| marcelbud a răspuns:

Du-te la medic ca ai luat o boala si poate sa fie sifilis

| AgentulVip13 explică:

Am doar 13 ani si nu am facut sex... deci sunt virgint... nu am avut contact sexual deci nu cred ca am sifilis

| Dinu_Cosmin_1992 a răspuns:

Se formeaza cand te epilezi

| vladg25 a răspuns:

Asculta aici cosurile alea care zici tu sunt niste besicute din care o sa-ti mai creasca par sau in caz de nu ai o sa-ti creasca din alea am avul si eu!

| qazqaz a răspuns:

Si sifilisu vine asa fara sa faci sex ma ca am un tovaras si tot asa are basici din astea si nu a facut sex e virgin?