| Sorinx a întrebat:

Nu intelef ceva happy. Ăștia care sunt grași vor să slăbeasca, cei care sunt slabi vor sa se ingrașe.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dermdoc a răspuns:

Pentru ca oamenii intotdeauna isi vor dori ceea ce nu au. Cei care au parul drept il vor cret si invers, cei care au ochii verzi vor vrea sa ii aiba albastri si cei ce ii au caprui vor dori ochi albastri. Cei care sunt inalti ar vrea sa fie mai scunzi (si vad doar dezavantajele faptului ca sunt inalti) iar cei scunzi vor dori "doar cativa centimetri in plus"... Sper ca ai inteles ideea, desi sunt convins ca te-ai gandit si singur la acest raspuns...

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu le place cum arata.

| peperonies a răspuns:

Pentru ca te atingi noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui gresit problema. Aia grasi nu vor sa ajunga slabi ca stalpul si aia slabi nu vor sa ajunga batoze. Toti vor doar sa arate bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

E din cauza ca se simt complexati.Nu cred ca sunt descrisi ca "arata bine" de cei din jur si de aceea vor sa ajunga la statutul ala.Atata timp cat nu se simt bine in pielea lor, incearca sa faca ceva sa ajunga la asta, ori sa puna niste kg in plus, ori sa mai de-a jos.

O zi buna!

| NAT0 a răspuns:

Nici eu nu știu. Cine e slab și vrea să-i mai dau din greutatea mea, cineva? Hăă? Nimeni? Mbine. sad

| OMEGALIN a răspuns:

laughing Pentru ca ar fi ilogic sa-ti doresti ceva ce ai dejawinking

| FrancezuRN a răspuns:

Sincer, părerea mea este că, acele persoane își doresc să fie,, normale" adică e dureros cand cineva iti spune,,, graso, grasule " etc. sau pentru că nu se mai simt bine in pielea lor si vor să fie in formă.
aceasta este părerea mea acum nu stiu. dar si tatăl meu este gras si mi-a zis de ce si-ar dori să slăbească. mi-a spus ca nu vrea sa fie perfect doar să fie în rândul oamenilor.

| Roxana17Andreea a răspuns:

Pentru ca intotdeauna ne dorim ceea ce nu avem happy