| blintzz a întrebat:

Nu pot sa mai ridic laba piciorului pana la maxim. Dacă îl țin mult ridicat începe sa tremure. Pot sa merg nu mă afectează cu nimic.
Îmi va trece cu timpul? ( fără spital)winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai dormit rau.
Poate fi un inceput de reumatic.
Poate ai o lipsa de calciu.
Daca trece de la sine, este bine, dar daca durerea persista, nu ezita sa ceri sfatul medicului.
O zi bunahappy

| Rykardo_Udila_1989 a răspuns:

Fă-i alergare si îți trece mai repede

| blintzz explică (pentru Rykardo_Udila_1989):

Cu bicicleta daca merg imi trece?