| IonutCiobanescu a întrebat:

nu stiu daca e chiar normal, dar dupa ce mananc, fix cam la 5 minute dupa ce-am terminat, ma ia nevoia la baie, si poate si asta e un factor care nu ma ajuta sa ma ingras, am problema asta de cand ma stiu, ce ar putea fi si ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Salutare, depinde ce mananci, unele alimente pot avea effect laxativ si asta sa te faca sa mergi la toaleta.
https://www.libertateapentrufemei.ro/......ral-145860

| Adrian5575 a răspuns:

Asta e ceva normal. Bucura-te ca te ia nevoia, altii ar vrea sa faca si nu pot.

| GdX a răspuns:

E bine ca poti sa te duci imediat dupa ce ai mancat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ce mananci mai exact? Respecti mesele principale ale zilei?
Poate ar trebui sa mananci si alimente cu carbohidrati (desi nu sunt chiar sanatoase), dar nu se moare de la ele big grin