| edy423 a întrebat:

Pot da la academia de politie daca sunt discromat partial? Sau exista metode cu care sa pacalesti testul acela cu planse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La spui ca te duce capul numai la escrocherii si te iau imediat, esti nascut pentru a fi politist.

| seth2016 a răspuns:

Putin probabil sa fentezi testul. Nu-i crede prosti. Probabil stiu mai bine ca tine metodele de fentat.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Se accepta sa gresesti cateva planse, dar cate decid ei
Da, se poate sa si fentezi testul
Uite un link cu ceva idei https://discromat.wordpress.com/......discromat/