| TheCubeBoy a întrebat:

problema mea suna in felul urmator:
ochiul meu drept vede foarte clar dar la un moment dat am acoperit ochiul drept si cel stang a ramas deschis si am coonstatat ca ochiul stang vede in ceata cand ii tin pe amandoi deschisi nu am nimic cand acopar ochiul stang vad perfect cu cel drept dar cand vad doar cu ochiul stang vad in ceata tin sa mentionez ca am ochii de culori diferite cel drept e mai caprui iar cel stang mai negru
ce sa fac?
dau funda pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlyiX a răspuns:

Și mie mi se întâmplă. Adică la ochiul stâng am și eu problemă. Eu am pupila ovoală (Nu e perfect rotundă). Dar eu totuți îți recomand să mergi la oftalmolog. Acolo vei afla exact ce ai... și cred că va trebui să porți ochelari big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AlyiX a răspuns (pentru TheCubeBoy):

Stai liniștit, mie nu mi-a pus nimic. Și merci de fundăwinking

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi La oftalmolog ce altceva ai vrea sa faci?

| neutrino a răspuns:

Daca vei merge la un medic de specialitate, sigur vei obtine cel mai bun raspuns.

| d33a15 a răspuns:

Consulta un oftalmolog.probabil ai nevoie de ochelari

Răspuns utilizator avertizat