| N0H4CK a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce analize as putea face ca sa vad daca am vreo boala transmisibila? E vreo analiza pentru toate bolile, sau trebuie sa fac analize pentru fiecare boala in parte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| serban57 a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine e sa incepi cu o analiza de sange. Acolo se vede daca e ceva in neregula in organism. Dupa, daca doamne fereste se gaseste ceva in neregula, trebuie sa faci si altele.