| OldSkull a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie o solutie pentru cosuri si pentru niste pete mici pe fata ma spal in fiecare zi pe fata ca sa nu intelega gresit.P.S:Stiti cumva daca pasta de dinti este buna pentru cosuri asa am auzit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mary_Maria_1994 a răspuns:

Eu folosesc clearasil care ajuta la indepartarea cosurilor existente si prevenirea altora noi. In legătura cu petele, ce culoare sunt? Dacă sunt rozalii s-ar putea sa scapi de ele doar cu o operație cu laserul care e foarte
dureroasa. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pasta de dinti e buna pentru dinti. Atat. Mergi la dermatolog sa-ti dea un tratament pentru cosuri. Bafta!

| alinagyo a răspuns:

Hey,eu imi dau pe fata cu miere, este foarte buna pentru tenul meu, mi-l curata de cosuri insa nu toti avem tenul la fel. Poti sa incerci.Dar sa nu pui foarte multa, pui ca pe o masca.Succes!

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Pentru cosuri este bun skinoren crema.dar pete nu stiu.si skinoren chiar functioneaza.am luat si eu

| mdianamj a răspuns:

Buna..si eu am probleme cu cosurile in anumite perioade ale lunii.p[asta de dinti mie nu mi a fost buna..insa folosesc Aknesol.e o sticluta galbena, se poate lua de la farmanie..costa 10 lei..lasa fata fina fara pete si cosuri..si zici ca esti data cu fond de ten dupa ce o folosesti...e foarte buna. poti incerca.

Succes!