| Murariu_Robert_1992 a întrebat:

stie cineva vreo solutie pentru a scapa de cosurile iritante de pe picioare datorate transpiratiei? ..eu fac mult sport si transpir mult..si ma dispera chestia asta....cand nu transpir cosurile dispar si nu revin daca nu transpir...(nu arata ca niste cosuri normale sunt mai mult ca niste basicute mici cu apa.) multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BiancaBia23 a răspuns:

Ai putea sa folosesti clean skin eu am folosit acest produs si sa stii ca este foarte bun sper ca ti-am fost de folos pa.