| DragosMosor a întrebat:

timp de 2 zile am avut febră mare și dureri de cap.
Astăzi mi-a trecut febra și mă simt mai bine,insa mi-au apărut alte simptome
Mai exact,ganglionii de la nivelul gâtului și capul,chiar și inghinalului s-au umflat și mă dor,nu foarte tare,iar în corp am o stare de slăbiciune.(fara febră,dureri de cap,repet)
Îmi e tare frica sa nu fii contactat boala sărutului. Este normal sa mi se umfle după gripa,ținând cont că nu mi-a trecut complet, sau chiar am boala sărutului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Stai liniștit, nu ai boala sărutului, cred că e doar o viroza puternica, îți dispare in 1 săptămână