| anonim_4396 a întrebat:

uneori dimineata ma trezesc cu pantalonii "uzi" sau reci, dar fara niciun miros de urina, asta inseamna ca am incontinenta urinara nocturna? Dupa urinare, cand ma las jos simt cum se scurge un strop. Am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti baiat, e posibil sa ai polutii nocturne, ceea ce este normal la varsta ta.

| CuriousStuff a răspuns:

La varsta ta putin probabil, e posibil sa transpiri, daca esti fata e posibil sa fie ceva secretii vaginale (normale sau patologice).
Nu ne-ai dat foarte multe detalii asa ca greu sa ne dam cu parerea. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic si sa-i spui ce se intampla, dupa consult o sa-si dea el seama ce ai.

Multa sanatate.

| JQuery a răspuns:

Nu este de gluma cu asta te poti duce urgent la un medic add skype madalin1242winking