| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat! De 4 zile ma simt destul de ametita, este mai mult ca o mahmureala. Mentionez ca luna trecuta am avut un chist inflamat in sanul drept si o inflamatie in urechea stanga, acestea mi-au trecut. Acum o saptamana am avut o durere de brate si doctorul mi-a spus ca am hipocalcemie si de atunci iau vitamine si incerc sa mananc mai echilibrat. Nu am iesit cateva zile in casa deoarece am avut o extractie de masea de minte, am stat mai mult pe calculator sau am citit... de atunci au inceput ametelile astea. Imi trec tot felul de chestii tampite prin cap cum ca as avea cancer sau tumora la creier laughing cum imi trece o boala vine alta. Ce credeti?
Va rog fara comentarii rautacioase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Baciu_Andreea_1996 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un medic in legatura cu acestea. de asemenea ai putea sa incerci sa faci o pauza de 10 minute langa un geam deschis la fiecare 50 de minute petrecute pe calculator sau citind.