| streetboyionutz a întrebat:

Vreau sa imi bag pierceing in limba. ce parere aveti? Doare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca e placut. In plus, mie personal, mi se pare scarbos.

| Camelisa a răspuns:

Buna
Si eu vreau big grin deci iti tin partea, am auzit ca este o durere suportabila mai ales daca mergi la cine trebuie sa iti faca pierce'u adica la un salon. Daca cumva te gandesti si esti convins sa iti faci sa ma anunti big grin

| Petrica21 a răspuns:

Pai, o sa te cam doara, si trebuie dupa aceea pentru cat va timp sa bei doar supa cu paiu nimic altceva.