| NebunieLaSecunda a întrebat:

.. vreau sa imi fac un peircing in gat ce parere aveti? (sunt baiat)
Aveti poze sau "stiri" sa vad cum s-ar vedea sau sa aflu cate ceva?
merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deddu a răspuns:

Mda.si eu care credeam ca eu nu`s normala si mentionez ca eu mi-l fac in nas:p nu stiu iti spun ce cred eu... fa cum vrei dac ape tine te multumeste si iti place fa`l!winking nu conteaza ce spun ceilalti daca te accepta te accepta cu tot cu pierrcinghee hee oriunde ar fi situat elhappy

8 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Unde ma? in gat? da ce vrei? sa nu mai poti inghiti? serios...keep thinking

| ShyGirl a răspuns:

In gat? :O Sorry, nu am mai auzit de asta. Si nici nu mi se pare o chestie "pa trend".

| MrWicked a răspuns:

N-am auzit de peircing in gat pana acu lol

| NebunieLaSecunda explică:

Deci toti ziceti ca is nebun? numa doctorii is de partea mea si zic in analize de fiecare data ca is sanatos tun? laughing deci oameni buni am zis ca in gat pe exterior nu in interiorul gatului laughing

| alissu a răspuns:

Esti cam crazy dar e ok.Cred ca nu se poate face asa ceva, dar oricum succeswinking

| JuStOkTa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images poftim in diferite feluri mi se pare cam straniu

| lovestoryy a răspuns:

...in gat? fata mea era ceva gen. ce? eu zic sa nu-ti faci. e foarte dureros si se infecetaza repede.stiu un baiat care si-a facut si a ajuns la spital ca i s-a umflat gatul. sper ca te-am ajutat