| Visrass a întrebat:

vreau sa imi ziceti si mie niste remedii ca sa imi creasca barba. am 20 de ani si vreau sa fiu ca un baiat normal de 20 de ani cu barba deasa si frumoasa. Vreau sa stiu tot ce trebuie sa fac, NU sa imi ziceti ca o sa imi creasca in timp, pentru ca nu o sa ma ajute. am pus aceasta intrebare, deoarece stiu un baiat care avea aceiasi problema ca mine si in doua luni i-a crescut fara probleme si nu a vrut sa imi zica. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"vreau sa fiu ca un baiat normal de 20 de ani cu barba deasa si frumoasa"

baietii normali umbla rasi nu cu barba

| William a răspuns:

Crede-ma, nu e as a grozav sa ai barba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu aparatul chiar daca nu ai barba. Astfel o sa tai puful de pe fata si va incepe sa creasca parul. Ai grija cum dai si pe unde. Roaga pe cineva sa te invete cum sa te barbieresti. Deci raspunsul tau este sa dai cu un aparat de ras, incet, pe fata, nu pe toata fata ca o sa iti creasca aiurea. Daca nu ai grija ajungi ca Wolverine laughing

| Georgemy2 a răspuns:

S-ar putea sa fie ceva genetic. De exemplu tatalui meu ii creste foarte rapid barba, mie la 15 ani sunt nevoit sa ma barberesc. Sa nu te gandesti ca la 15 ani am cine stie ce barba. Zic ca ar putea fi ceva genetic la tine, incearca sa dai cu aparatul de barberit pe fata, s-ar putea sa stimuleze cresterea barbi, s-ar putea