| fropy a întrebat:

Vreau sa recesc si eu azi pentru vreo 2-3 zile ca sa nu merg la scoala... Cum fac sa racesc repede?(si fara raspunsuri gen: mai bine du-te la scoala in loc sa te imbolnavesti) plzz funa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

S-ar putea să răceşti mai mult de 2 zile şi alte complicaţii. În faţa cui vrei motiv-A părinţilor sau la şcoală?

| fropy explică (pentru hummmer):

Scoala

| fropy explică (pentru hummmer):

In fata scolii.

| hummmer a răspuns (pentru fropy):

O ''scutire'' de la medicul de familie?

| fropy explică (pentru hummmer):

Nu imi da scutire degeaba

| Papi171 a răspuns:

Vrei sa nu te duci la scoala? Mananca creta. Iti va produce febra.winking