| Anonim2000288282 a întrebat:

Salut TPU.

Vreau să știu dacă ați mai crescut după vârsta de 16 ani...gen când ați împlinit 16 ați mai crescut după?

Măcar 1 sau 2 cm?

Eu am 15 ani fac 16 peste 8 luni și vreau sa știu dacă voi mai creste...

Am 180
Tata are 182
Mama are 164-165

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu am mai crescut în înălțime am 170si ceva mi-e lene sa scot metru din sculelaughing)))) sa vad cât am acum da știu ca ultima oara aveam 170și câțiva milimetri bine dacă ma mai ridic puțin și pe varfuri direct 2 metri amlaughing)))tu ești bine rău la doar 16 ani sa ai 180 la înălțime probabil o sa mai crești eu așa cred o sate mai înalți ceva

| Anonim2000288282 explică (pentru 1997onur):

Crezi ca voi ajunge la 183 sau 185?

| 1997onur a răspuns (pentru Anonim2000288282):

Stai liniștit ai sa vezi că o să mai crești in înălțime cu siguranță vei mai crește în înălțime cu ceva nu știu cu cât acolo doar Dumnezeu știe doar el deține adevărul la tot eu cred cu adevărat ca vei mai crește stai liniștit bagăte la somn și nu te mai stresa frate.

9 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu am crescut și la 20 de ani. Deci sunt sigura ca mai poți creste 1-2 cm acolo. Mai ai destul timp.

| UserRo10 a răspuns:

Eu am crescut pana la 18 ani dupa care mi s-a stabilizat inaltimea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai crescut și după 16 ani, în jur de 3-4 cm. În prezent sunt cam ca mama ta de înaltă.

| 120bulevard a răspuns:

Mai mult ca sigur asa o sa ramai toata viata, daca bunica-tu nu e mai inalt ca taica-tu

| Bazzed a răspuns:

Stai tu chill ca și dacă nu mai cresti, tot e bine cu inaltimea asta

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Până la 18 ani tot crești.

| Anonim2000288282 explică:

Vreau sa ajung măcar pana la 185...